Kamieński Portal Informacyjny
Zawodnicy ASI Bielik Międzyzdroje z medalem na zawodach w Karlinie

Zawodnicy ASI Bielik Międzyzdroje z medalem na zawodach w Karlinie

Czterech zawodników ASI Bielik Międzyzdroje w składzie: Taras Saklajev, Alan Zienko, Maciek Domitrz, Wiktoria Kostek pod wodzą trenera Adriana Jaworskiego reprezentowała klub i miasto Międzyzdroje podczas zawodów zapaśniczych w Karlinie, gdzie startowali zawodnicy z całego województwa.

Pierwszy swój medal w zawodach zapaśniczych zdobył Alan Zienko. Najważniejsza była dobra zabawa z zapasami i aktywnie spędzony czas. Super zawody, brawa dla organizatorów i zawodników.

Wyjazd na zawody jak i całe funkcjonowanie klubu możliwe są dzięki wsparciu naszych sponsorów Hotel Aurora Family & SPA , SWISS Liniger producent kabin prysznicowych oraz dzięki środkom z budżetu Gminy Międzyzdroje.

Szczególne podziękowania pragniemy złożyć Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. prof. dra Władysława Szafera w Wapnicy Pani Iwonie Soltysiak , która udostępniła nam sale do prowadzenia zajęć podczas gdy naszą w Międzyzdrojach postanowiono zamknąć. Serdeczne podziękowania również dla naszej Pani Księgowej Ani Ruszczyk, która robi dobrą robotę.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia do sali gimnastycznej przy Szkole w Wapnicy w środy i piątki od godz. 18.00.

Tekst i zdjęcia: ASI Bielik Międzyzdroje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *