Kamieński Portal Informacyjny
Zakończenie modernizacji Biblioteki Publicznej i doposażenia świetlicy w Wolinie

Zakończenie modernizacji Biblioteki Publicznej i doposażenia świetlicy w Wolinie

24 października 2020 r. o godz. 12: 00 na placu przy Bibliotece Publicznej Gminy Wolin rozpoczęło się wydarzenie animacyjne będące zakończeniem przedsięwzięcia inwestycyjnego pt. Modernizacja Biblioteki Publicznej w Wolinie poprzez montaż rampy najazdowej dla osób starszych i niepełnosprawnych oraz doposażenie świetlicy w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 i projektu pn ,Rewitalizacja Szansą na aktywna integrację współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego, Biblioteka Publiczna otrzymała 18 000,00 zł na realizację inwestycji co stanowi 100 % wydatków.

Niestety obecna sytuacja epidemiologiczna w kraju nie pozwoliła przeprowadzić wydarzenia w sposób jaki zaplanowaliśmy ale z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa poczęstowaliśmy przechodzących mieszkańców pysznym tortem oraz innymi słodkościami, zapraszając jednocześnie aby podczas odwiedzin w bibliotece przyjrzeć się poczynionym inwestycjom.

Celem projektu było umożliwienie dostępu do biblioteki wszystkim mieszkańcom bez względu na wiek i sprawność, poprawienie jakości użytkowania obiektu oraz doposażenie biblioteki w niezbędny sprzęt co wpłynie pozytywnie na aktywizację i integrację mieszkańców.

Biblioteka Publiczna Gminy Wolin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *