Kamieński Portal Informacyjny
Najmłodsi zagrali w piłkarskim turnieju Ligi Skrzata ZZPN. ZOBACZ ZDJĘCIA!

Najmłodsi zagrali w piłkarskim turnieju Ligi Skrzata ZZPN. ZOBACZ ZDJĘCIA!

W niedzielne przedpołudnie o godzinie 11:00 na stadionie miejskim w Kamieniu Pomorskim rozpoczął się turniej piłki nożnej Ligi Skrzata, w którym zagrali młodzi piłkarze urodzeni w 2014 roku. W Kamieniu Pomorskim oprócz gospodarzy z Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski gościliśmy: Baltica Świnoujście Akademia Piłkarska, Vineta Wolin oraz Klub Sportowy Fala Międzyzdroje.

Jak to bywa w takich turniejach było pełno ładnych, składnych akcji, wiele dokładnych podań, zwycięskich dryblingów i co cieszy najbardziej mnóstwo okazałych goli. A po sportowej rywalizacji do której wykorzystano nowo zakupione bramki kat. skrzat (3x1m) oraz siatki przyszedł czas na nagrody w postaci medali oraz smacznej pizzy.

Był to drugi turniej organizowany w ramach Projektu Program Społecznik – Aktywne Maluchy na wiosnę. Jest to inicjatywa obywatelska współfinansowana ze środków samorządu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach zadania publicznego „Społecznik na lata 2019-2021 – Program Marszałkowski”.

Zadanie to ze względu na zagrożenie epidemiologiczne zostało przełożone z wiosny i podzielone na szereg mniejszych turniejów/inicjatyw.

źródło: Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *