Kamieński Portal Informacyjny
Igor Kwiatkowski wystąpi 16 lipca w Międzyzdrojach!

Igor Kwiatkowski wystąpi 16 lipca w Międzyzdrojach!

Igor Kwiatkowski, niezrównany w swej wyobraźni i umiejętnościach parodystycznych, od lat zaskakuje coraz to nowymi kreacjami, które bawią i zjednują sobie sympatię tysięcy widzów. 16 lipca o godz. 20.00 Igor Kwiatkowski wystąpi w amfiteatrze w Międzyzdrojach z programem „Pół geniusz, pół kretyn”.

ZAKUP BILETÓW:
https://kabaretowebilety.pl/miedzyzdroje-igor-kwiatkowski-pol-geniusz-pol-kretyn/kup-bilet/1482

CENY BILETÓW:
Bilety normalne – 60,00 zł
Bilety ulgowe – 30,00 zł (dzieci w wieku 6-12 lat)

Dzięki wyjątkowemu temperamentowi oraz umiejętności wnikliwej obserwacji otaczającego świata artysta z powodzeniem powoływał do życia oryginalne i niezatarte postacie, takie jak Mariolka, Kryspin czy Jacek Balcerzak, których perypetie z zapartym tchem i śmiechem do łez śledziła cała Polska!

Porywające widowiska Igora Kwiatkowskiego wyróżniają się błyskotliwym humorem, żartami z najwyższej półki, aktualnością i niemal namacalnym kontaktem z publicznością. Całość, utrzymana w dobrym tonie, daleka jest od satyry politycznej i tematów religijnych. W centrum zainteresowań komika są bieżące zjawiska społeczne, relacje damsko-męskie i fenomeny popkultury.

Współzałożyciel znakomitego kabaretu Paranienormalni i współprowadzący autorskiego programu telewizyjnego Paranienormalni Tonight, emitowanego w TVP2 w latach 2015-2016. Widowisko, które przyciągało przed telewizory średnio ponad 1,2 mln widzów, w 2016 roku zostało nagrodzone Telekamerą w kategorii „Program rozrywkowy”. Poza umiejętnościami komicznymi, Igor specjalizuje się także w parodiach i z powodzeniem naśladuje popularnych aktorów, muzyków i piosenkarzy.

Ponadto, dzięki umiejętnościom wokalnym bierze udział w profesjonalnym dubbingu. Udzielił głosu postaci Maui w polskiej wersji bajki Vaiana: Skarb oceanu (2016) oraz Gribble’owi – bohaterowi amerykańskiego filmu animowanego science fiction Matki w mackach Marsa w reżyserii Simona Wellsa (2011).


Wielokrotnie nagradzany zdobywca tytułu „Świra” w kategorii „Kabaret” za postać Mariolki (2008) oraz nagrody za „Osobowość sceniczną” wręczanej podczas Trybunałów Kabaretowych w Piotrkowie Trybunalskim (2005).

Ważnym momentem dla jego kariery był udział w realizowanym przez „Polsat” programie telewizyjnym Debiut. Jako finalista (drugie miejsce i 30% głosów) wygrał nagrodę w postaci roli w serialu Samo Życie (2002-2010).

Prywatnie Igor Kwiatkowski jest domatorem, a swoje wolne chwile najchętniej spędza w towarzystwie żony i dzieci. Uwielbia dobre kino, brytyjskie poczucie humoru i dobre jedzenie, co, jak sam podkreśla, czasem widać na jego twarzy.

Spotkanie z Igorem Kwiatkowskim to gwarancja wielkich emocji i radosnych wspomnień, które pozostaną z Państwem przez lata. Dajcie się oczarować jego niepowtarzalnemu urokowi, błyskotliwej ripoście i niezrównanemu talentowi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *