Kamieński Portal Informacyjny
W tym roku II Konkurs Piosenki Żeglarskiej odbędzie się on-line

W tym roku II Konkurs Piosenki Żeglarskiej odbędzie się on-line

W czasach pandemii życie kulturalne w dużej mierze przenosi się do świata wirtualnego. Nie inaczej jest z II Konkursem Piosenki Żeglarskiej, który organizujemy wspólnie z UKS Albatros Wolin. W tym roku odbędzie się on on-line.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież prezentująca utwory z nurtu marynistycznego. Uczestnikami konkursu mogą być osoby w wieku szkolnym (szkoła podstawowa)Konkurs odbywa się w trzech kategoriach:
– klasy I-III,
– klasy IV-VI
– klasy VII-VIII

Każda szkoła może zgłosić do udziału w konkursie w każdej kategorii 1 zespół i 1 solistę z danej klasy. Każdy uczestnik przedstawia jedną piosenkę zarejestrowaną w postaci nagrania filmowego. Czas prezentacji utworu nie może przekroczyć 3 minut. Uczestnicy mogą wykonać wybrany utwór a’capella, z przygotowanym akompaniamentem bądź podkładem muzycznym. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przesłanie na adres e-mail: albartoswolin@wp.pl do dnia 4 września karty zgłoszeniowej (w celu jej uzyskania prosimy o kontakt mailowy) oraz filmu z prezentacją utworu.

Wszystkie nadesłane filmy zaprezentujemy na naszych profilach na FB, a wyniki konkursu ogłosimy 21.12.20202 r.
Zainteresowanym osobom udostępnimy regulamin konkursu (prosimy o kontakt z nami sekretariat.ckis@gminawolin.pl lub albatroswolin@wp.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *