Kamieński Portal Informacyjny
W niedzielę w Wolinie zawody Zimowej Ligi Biegowej

W niedzielę w Wolinie zawody Zimowej Ligi Biegowej

W najbliższą niedzielę 24 stycznia spotykamy się na plaży w Wolinie w ramach zawodów Zimowej Ligi biegowej. Trasa identyczna jak w roku ubiegłym, czyli będziecie rywalizować na trasie liczącej 3 km. Rejestracja zawodników od 10:30 do 11:30.Start biegu o godzinie 12:00.

Uczestnicy biegu będą startować w seriach. W każdej serii wystartuje 5 zawodników. Między seriami będzie 1 minuta odstępu. Start marszu nordic walking odbędzie się po wystartowaniu wszystkich serii uczestników biegu. Uczestnicy marszy również będą startować w seriach po 5 zawodników z 1 minutowymi odstępami.

Prosimy o przybycie odpowiednio wcześniej, aby nie tworzyć niepotrzebnego tłoku/zgromadzeń w „biurze zawodów”. Ze względów na panujący wirus, przypominamy o zakrywaniu ust i nosa w „biurze zawodów” oraz o zachowanie bezpiecznego dystansu między sobą. W miarę możliwości prosimy zabrać ze sobą własny długopis. Prosimy, aby przybyć bez kibiców. Zmniejszy to ryzyko tworzenia się niepotrzebnych zgromadzeń.

Już się niesamowicie cieszymy na spotkanie z Wami. Do zobaczenia w niedzielę. Zapraszamy wszystkie osoby zrzeszone w klubach sportowych.

Wielkie dzięki dla naszych Sponsorów: Choinki – Gospodarstwo Rolne Rutkowscy, Baykus Kebab, Sklep Metalmarket Wolin, Hotel Aurora, BPOWER Fotowoltaika, LM Wind Power.

Organizator Zimowej Ligi Biegowej 2020/2021

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.