Kamieński Portal Informacyjny
Vineta Wolin zremisowała na wyjeździe z MKP Szczecinek

W XIX kolejce ligowej o mistrzostwo IV ligi ZZPN Vineta Wolin zremisowała na wyjeździe z drużyną MKP Szczecinek 1:1. Gola na wagę remisu dla Vikingów w 90′ minucie zdobył Kamil Wiśniewski. Sytuacja w tabeli IV ligi nie uległa jednak większej zmianie bowiem drużyny pozostające na drugim i trzecim miejscu przegrały swoje mecze. Vikingowie umocnili zatem swoją pozycję na fotelu lidera, mając przewagę pięciu punktów nad pozostającym na drugim miejscu Hutnikiem Szczecin.

Mecz w Szczecinku okazał się dość brutalnym starciem, w wyniku którego dwóch zawodników Vinety odniosło kontuzje. Vineta straciła bramkę w 77′ minucie po faulu w polu karnym, po którym sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę na bramkę zamienił Maciej Góra. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się niespodzianką w 90′ minucie gol Kamila Wiśniewskiego uratował Vikingów od porażki, obie ekipy podzieliły się punktami.

Jeżeli mierzysz się z czołowymi ekipami ligi to kluczową sprawą jest wiara we własne możliwości oraz przekonanie, że z każdej sytuacji jesteśmy w stanie wyjść. Wczorajsze spotkanie z MKP to typowa wymiana ciosów. Ostatecznie mamy dwóch rannych, nikt nie zginął. Jednak mentalnie zyskaliśmy dużo więcej niż tylko punkt w tym meczu. Po raz kolejny w tym sezonie pokazaliśmy, że Vineta to rodzina i jesteśmy gotowi stawiać czołowa różnym przeszkodom na które po drodze natrafiamy. To spotkanie to już jednak historia, od jutra przygotowujemy się do zbliżającego się wielkim krokami meczu rundy w Wolinie z Hutnikiem Szczecin – Kamil Wiśniewski, SLKS Vineta Wolin.

Kamil Wiśniewski – 19 goli w bieżących rozgrywkach. 59 goli w 64 rozegranych spotkaniach dla Dumy Wyspy Wolin.

W 20. kolejce ligowej Vineta Wolin zagra z w-ce liderem Hutnikiem Szczecin. Mecz na szczycie IV-ligowej tabeli w sobotę 21 listopada o godz. 13.00 na stadionie miejskim w Wolinie.