Kamieński Portal Informacyjny
Vineta Wolin remisuje na wyjeździe z Darłovią Darłowo 2:2

W czwartej kolejce ligowej o Mistrzostwo IV ligi Vineta Wolin zremisowała na wyjeździe 2:2 z Darłovią Darłowo. Vikingowie jak dotąd w trakcie czterech kolejek ligowych zanotowali dwa zwycięstwa i dwa remisy. Kolejne spotkanie Vineta Wolin rozegra 15 sierpnia o godz. 17.00 w Wolinie. Przeciwnikiem Vikingów będzie zespół Orzeł Wałcz.

Na pewno trzeba docenić punkt na tak trudnym terenie. Darłovia to jest bardzo dobry zespół. Sztuczna murawa również jest ich atutem. Oczywiście, jest lekki niedosyt, gdyż do pełni szczęścia zabrakło paru minut. Mieliśmy sporo okazji do tego aby strzelić trzecią bramkę i „zamknąć” ten mecz, jednak się nie udało. Jak nie można wygrać to trzeba zbierać chociaż jeden punkt z takich wyjazdów – powiedział Dawid Jeż, grający trener Vinety Wolin.

bramki:

6′ Wiktor Sawicki (Darłovia Darłowo)
66′ Rafał Lipiński – bramka samobójcza (Darłovia Darłowo)
76′ Radosław Wiśniewski (Vineta Wolin)
88′ Krzysztof Babec (Darłovia Darłowo)

żółte kartki:

45+1′ Kamil Wiśniewski (Vineta Wolin)
53′ Maciej Ignasiak (Vineta Wolin)
55′ Konrad Rokicki (Darłovia Darłowo)
65′ Dawid Jeż (Vineta Wolin)
75′ Kamil Włodarczyk (Darłovia Darłowo)
80′ Wojciech Gałecki (Vineta Wolin)