Kamieński Portal Informacyjny
Tenisowy Turniej Mikołajkowy pod patronatem Dyrektora MOSiR w Kamieniu Pomorskim

Tenisowy Turniej Mikołajkowy pod patronatem Dyrektora MOSiR w Kamieniu Pomorskim

Ach, co to był za Turniej! Tenisowy Turniej Mikołajkowy pod patronatem Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim to niestety już historia… ale pozostaną nam wspaniałe wspomnienia.

Na początku chcielibyśmy serdecznie podziękować Starostwu Powiatowemu w Kamieniu Pomorskim, które pokryło w części zakup klubowych koszulek.

Przewodniczącemu Rady Powiatu – Panu Sebastianowi Mamzerowi, który po raz kolejny wsparł finansowo nasz UKS i dzięki, któremu dzieci będą mogły powiesić na swoich choinkach przepiękne pamiątkowe bombki z logo UKS.

Pizzerii Aleksandria w Kamieniu Pomorskim, która przygotowała dla dzieci przepyszne pizze.

Dyrektorowi MOSiR, za ufundowanie pięknych pucharów, a te unikatowe cudeńka stworzył jak zawsze niezawodny i bezkonkurencyjny Kreatywny Garaż Dawid Włodarczyk.

Wszystkim Rodzicom za całą organizację poczęstunku, za obecność i wsparcie swoich pociech, za miłe słowa, za wyrozumiałość, za cudowny prezent jaki dostali od Was trenerzy i przede wszystkim za to, że możemy na Was zawsze liczyć!

Organizacja turnieju nie jest rzeczą łatwą. Wymaga czasu, poświęcenia, cierpliwości i zawsze będzie coś co można poprawić, udoskonalić. Jesteśmy pewni, że z turnieju na turniej będzie coraz lepiej i łatwiej, bo tworzymy zgrany team i podążamy wspólnie w tym samym kierunku, którym jest tenis ziemny.

A tak przedstawia się klasyfikacja w poszczególnych kategoriach:

kat. NIEBIESKA:
I miejsce – cała dziesiątka naszych dzielnych maluszków

kat. CZERWONA:
I miejsce – Natalia Zawartka
II miejsce – Kacper Rzepka
III miejsce – Zuzia Dyjak

kat. POMARAŃCZOWA:
I miejsce – Filip Konwisarz
II miejsce – Hania Andrzejewska
III Miejsce – Piotr Zalas

A w konkursie plastycznym na najciekawszy rysunek o tematyce tenisowej zwyciężyli: Marysia Błaszczyk, Natalia Zawartka i Kuba Włodarczyk. Gratulujemy!

Pozostałym zawodnikom życzymy szczęścia na następnym turnieju – w III Turnieju Wiosennym rozpoczynającym sezon treningowy na kortach w 2023 roku.

UKS Kamieńskie Rakiety Kamień Pomorski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *