Kamieński Portal Informacyjny
Tego jeszcze nie było – Joga od października w Wolinie!

Tego jeszcze nie było – Joga od października w Wolinie!

Od października ruszają w Wolinie zajęcia Jogi.Poprowadzi je dla Was Natalia Jaje, która jest instruktorem reakcji ruchowej Hath Joga z 7 letnim doświadczeniem. Natalia prowadzi zajęcia dla grup zróżnicowanych wiekowo oraz o rożnym zakresie aktywności fizycznej.

Praktyka jogi pozwala zatrzymać się na chwilę w Tu i Teraz,skupić się na oddechu, poddać jego rytmowi, rozluźnić napięte mięśnie, które pod wpływem cywilizacyjnej gonitwy nieświadomie napinamy, a także wzmocnić partie ciała, które zostały osłabione. Ćwiczenie asan pozwoli nam wydłużyć kręgosłup oraz z większą uwagą przyglądnąć się własnemu ciału.

Jogę praktykowana będzie na matach specjalnie do tego przeznaczonych. Można przyjść z własną lub skorzystać z mat dostępnych na zajęciach..
W trakcie wykonywania asan będą używane pomoce jogiczne, czyli paski i klocki do jogi, bolstery, które również zostaną zapewnione na czas zajęć.

Zajęcia odbywać się będą w czwartki o godz.19:30 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Wolinie.

Minimalna liczba osób na zajęciach to 5 ,a maksymalna 20.

Zgłoszenia chęci udziału w zajęciach prosimy przesyłać sms do Natalii wpisując w treść informację, że zgłoszenie dotyczy zajęć w Wolinie.
tel. 606 665 866

Jednorazowe wejście na zajęcia kosztuje 25 zł, przy zakupie karnetu na 4 wejścia – 90 zł.

Każdy uczestnik zobowiązany będzie do zapoznania się i podpisania regulaminu zajęć z Jogi.

źródło: Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wolinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *