Kamieński Portal Informacyjny
Siatkarki z ZSP w Kamieniu Pomorskim najlepsze na Mistrzostwach Powiatu

Siatkarki z ZSP w Kamieniu Pomorskim najlepsze na Mistrzostwach Powiatu

Reprezentantki Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim zajęły pierwsze miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców, które odbyły się 14 lutego w hali sportowej w Kamieniu Pomorskim.

Mistrzowska drużyna z Kamienia Pomorskiego zagrała w składzie: Ula Simiot, Martyna Mucha, Martyna Czarnecka, Milena Jabłońska, Patrycja Brewerska, Kornelia Małkowska i Weronika Szpakowska. Gratulujemy udanego występu!

W kategorii chłopców zwyciężyli siatkarze reprezentujący Zespól Szkół Ponadpodstawowych w Wolinie. Drugie miejsce zdobyło Liceum Ogólnokształcące w Kamieniu Pomorskim, trzecie ZSP w Kamieniu Pomorskim, a czwarte ZSP w Benicach.

Drużyna chłopców reprezentująca ZSP im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim wystąpiła w składzie: Albert Ferenc, Oskar Tunajek, Mikołaj Termanowski, Kacper Winiarczyk, Wojtek Ginalski, Gracjan Typek, Kacper Rapcia i Jakub Major.

Trenerem obu zespołów reprezentujących ZSP w Kamieniu Pomorskim jest Waldemar Brząkała.

Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwał Marek Szymański – przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorski – organizatora tej imprezy sportowej. W roli sędziów wystąpili: Jacek Jarema i Bartek Musiał

tekst i foto: ZSP w Kamieniu Pomorskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *