Kamieński Portal Informacyjny
Salka fitness MOSiR z nowymi rowerami. Trenuj z oporem powietrznym!

Salka fitness MOSiR z nowymi rowerami. Trenuj z oporem powietrznym!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim zakupił dodatkowe urządzenia do salki fitness zlokalizowanej w hali sportowej w Kamieniu Pomorskim. Salka fitness wzbogaciła się m.in. o nowe, coraz popularniejsze w naszym kraju, rowery powietrzne Airbike NPG.


Trening na Airbike NPG jest idealny dla każdego, ponieważ sami determinujemy poziom treningu. Im mocniej pedałujemy, tym większy jest opór. To świetne i bezpieczne rozwiązanie dla każdego miłośnika aktywności fizycznej. Cały produkt jest masywny i solidny, pozwalający na bezpieczny, stabilny trening.

Rowery powietrzne Airbike NPG to sprzęt rozpoznawalny w branży fitness i często kupowany przez klientów indywidualnych oraz biznesowych. Układ napędowy jest złożony z 17 centymetrowego łańcucha, 3 częściowej korby, 25 calowego wentylatora i 27 calowej osłony.

Specjalna konstrukcja tego urządzenia angażuje do treningu całe ciało – nogami pedałujemy a rękoma przyciągamy i odpychamy rączki “kierownicy” – dzięki takiej konstrukcji dajemy naszemu orgazmowi popalić i spalamy spore ilości kalorii – nawet 50 kcal/min – zapewnia producent urządzenia.

Koszt zakupu jednego roweru Airbike NPG to wydatek ok. 4.200 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.