Kamieński Portal Informacyjny
Rezerwy Vinety zagrają na wyjeździe z Pionierem Żarnowo

Rezerwy Vinety zagrają na wyjeździe z Pionierem Żarnowo

Powoli zbliża się koniec rundy jesiennej, także w Klasie A. Ale jednak zanim rozsiądziemy się w fotelach i oddamy w pełni mundialowym emocjom, trzeba jeszcze stoczyć cztery ważne batalie na A klasowych boiskach. Vikingowie mają szansę jeszcze zakończyć rundę nawet na pozycji lidera. Dziś jest to miejsce czwarte, ale do pierwszej lokaty tracą tylko dwa punkty i w dodatku czołówka będzie grała jeszcze ze sobą.

Pionier Żarnowo po 8 spotkaniach plasuje się na miejscu dziesiątym z dziesięcioma oczkami na koncie przy bilansie bramkowym 17:19. Na własnym boisku w 4 meczach obecnego sezonu żarnowianie wygrali jednak tylko z Leśnikiem Kliniska. Najlepszym strzelcem gospodarzy jutrzejszego meczu jest Grzegorz Kowalewski, który do siatki rywali trafiał w tym sezonie sześciokrotnie.

Vikingowie obecnie okupują czwartą lokatę w tabeli z punktem straty do Wichra Brojce, z którym zagramy w Wolinie w ostatniej kolejce oraz z dwoma oczkami straty do Hanzy Goleniów i Korony Stuchowo, które w niedzielę zmierzą się w bezpośrednim starciu. Vineta II Wolin ma na koncie 20 punktów Ii bilans bramkowy 41:13, a najlepszym strzelcem Vikingów w klasie A na ten moment jest Roman Hutyria z 8 trafieniami na koncie.

29 października o godzinie 12:30 zapraszamy kibiców do Żarnowa! Trzeba przyznać, że gośćmi na boisku Pioniera w kategoriach seniorskich nie byliśmy bardzo dawno, a to jedna z najbliższych nam lokalizacji. Jutro powalczymy tam o ważne 3 punkty

LKS Vineta Wolin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *