Kamieński Portal Informacyjny
Remis Iskry Golczewo w meczu wyjazdowym z Dębem Dębice

Iskra Golczewo zremisowała na wyjeździe 1:1 z drużyną Dąb Dębice. Była to trzecia kolejka ligowa Klasy Okręgowej. Przybyli na mecz kibice długo czekali na bramki w tym spotkaniu. Przez większość boiskowego czasu utrzymywał się bezbramkowy remis. Rozstrzygnięcie przyszło dopiero w ostatnich minutach meczu. W 86′ minucie Iskra objęła prowadzenie po golu Dmytro Donosa. Radość z prowadzenia nie trwała jednak długo. Kilka minut później gospodarze zdołali doprowadzić do remisu w doliczonym już czasie gry. Na listę strzelców wpisał się Wojciech Trepkowski, wychowanek Iskry Golczewo.

Po tym spotkaniu Iskra Golczewo zajmuje 3′ miejsce w tabeli z dorobkiem 7 punktów. Za tydzień Iskra podejmie na własnym obiekcie Jantara Dziwnów. To spotkanie 22 sierpnia o godz. 17.00 w Golczewie. Mecz o tyle istotny, że oba zespoły mają po 7 punktów lidze i tylko 2 punkty straty do lidera. Zapowiada się niezwykle interesujące spotkanie!

bramki:
86′ Dmytro Donos (Iskra Golczewo)
90+4′ Wojciech Trepkowski (Dąb Dębice)

żółte kartki:
45+3′ Mikołaj Karbowiak (Iskra Golczewo)
50′ Patryk Kubiak (Dąb Dębice)
58′ Daniel Wawrzyński (Iskra Golczewo)
61′ Rafał Radawiec (Dąb Dębice)
64′ Adrian Krzywicki (Iskra Golczewo)
65′ Szymon Szol (Iskra Golczewo)
77′ Wojciech Trepkowski (Dąb Dębice)
78′ Jakub Grodziski (Iskra Golczewo)