Kamieński Portal Informacyjny
Rejestracja i szczepienia przeciwko Covid-19 na terenie Gminy Golczewo

Rejestracja i szczepienia przeciwko Covid-19 na terenie Gminy Golczewo

Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński informuje, że rejestrację przeciwko COVID-19 dla mieszkańców Gminy Golczewo prowadzi Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej przy ul. Zwycięstwa 25 w Golczewie.

Kto może się zarejestrować?
Od 15 stycznia do 21 stycznia 2021 r. – osoby, które skończyły 80 lat. Od 22 stycznia 2021 r. – osoby, które skończyły 70 lat.Szczepienia dla osób powyżej 70. roku życia ruszą 25 stycznia 2021 r.

Jak możesz się zarejestrować?
Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię – 989 lub zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl (dla osób posiadających profil zaufany) lub skontaktuj się bezpośrednio z SPZOZ w Golczewie – tel. 91 38 60 537.

Podczas rejestracji wybierzesz dokładny termin Twojego szczepienia, a następnie otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty. Do rejestracji nie potrzebujesz żadnych dodatkowych danych czy dokumentów, wystarczy że podasz swój nr PESEL.

Dla osób, które nie są w stanie samodzielnie dotrzeć do punktu szczepień, uruchomione zostały mobilne zespoły szczepiące. Jeżeli potrzebujesz pomocy, zgłoś to w miejscu rejestracji. O możliwości skierowania mobilnego zespołu szczepiącego do szczepienia pacjentów leżących decyduje lekarz podstawowej opieki zdrowotnej. Możliwość przewozu osób do punktów szczepień.

Na terenie gminy Golczewo szczepienia przeciwko COVID-19 będą wykonywane przez SPZOZ w Golczewie w następujących punktach szczepień:
Golczewo, ul. Zwycięstwa 25
Wysoka Kamieńska ul. Kolejowa 2

Przewóz do ww. punktów szczepień obejmuje osoby:
– posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę inwalidzką z ww. schorzeniami,
– mające trudności z dostępem do punktu szczepień (np. osoby starsze niemające możliwości samodzielnego dojazdu),

Zgłoszenie zapotrzebowania na przewóz do punktu szczepień oraz informacje na ten temat można uzyskać w dni robocze, w godz. 8.00 – 15.00 pod numerem telefonu 504 249 547.

Burmistrz
Maciej Zieliński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.