Kamieński Portal Informacyjny
Niedzielny Turniej Ligi Orlika Młodszego bez udziału publiczności

Niedzielny Turniej Ligi Orlika Młodszego bez udziału publiczności

Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski informuje, że Turniej Ligi Orlika Młodszego ZZPN E2 gr. 10, w którym zagrają młodzi piłkarze urodzeni w 2011/2012 roku odbędzie w najbliższą niedzielę o godz. 13:30. Niestety ze względu na zagrożenie epidemiologiczne turniej będzie miał charakter zamknięty – na wydzieloną część obiektu przy zachowaniu środków profilaktycznych będą mięli wstęp tylko trenerzy, osoby funkcyjne oraz oczywiście dzieci uczestniczące w turnieju.

W Kamieniu Pomorskim oprócz gospodarzy będziemy gościć młodych piłkarzy Sparty Gryfice, Wybrzeża Rewalskiego Rewal, Wichra Brojce oraz FA Gryfice.

Będzie to też piąty turniej organizowany w ramach Projektu Programu Społecznik – Aktywne Maluchy na Wiosnę. Jest to inicjatywa obywatelska współfinansowana ze środków samorządu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach zadania publicznego „Społecznik na lata 2019-2021 – Program Marszałkowski”. Zadanie to ze względu na zagrożenie epidemiologiczne zostało przełożone z wiosny i podzielone na szereg mniejszych turniejów/inicjatyw.

źródło: Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *