Kamieński Portal Informacyjny
Liceum Ogólnokształcące żyje mundialem. Konkurs na najlepszego analityka piłkarskiego

Liceum Ogólnokształcące żyje mundialem. Konkurs na najlepszego analityka piłkarskiego

Walka w Katarze jest zacięta, ale u nas w szkole również nie brakuje emocji. Rozgrywany jest bowiem równolegle do mundialu Konkurs na najlepszego analityka piłkarskiego naszej szkoły.

Każda osoba w szkole może codziennie, w sali nr 15 typować wyniki meczów odbywających się w Katarze. Za trafienie prawidłowego rozstrzygnięcia danego meczu lub liczby strzelonych bramek przez daną drużynę zdobywane są punkty, które są kumulowane w prowadzonym rankingu.

Trzeba przyznać, że zainteresowanie konkursem jest spore, bo na liście rankingowej są w tej chwili 52 nazwiska. Lista osób chętnych do udziału w tej zabawie każdego dnia rośnie. Wśród typujących są uczniowie, świetnie sobie radzące sobie uczennice, ale też trójka nauczycieli. Wszyscy mają nadzieję na tytuł Mistrza Analizy Piłkarskiej.

Od kilku dni na czele rankingu znajduje się Michał Miśko i mimo depczących mu po piętach innych uczestnikach konkursu, nie chce oddać pierwszego miejsca. Kilka osób jest naprawdę blisko jego wyprzedzenia i nie może się doczekać jego potknięcia w typowaniu. Na razie dobrze mu idzie, ale zobaczymy jak będzie w fazie pucharowej, bo to jednak inny charakter spotkań.

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego
w Kamieniu Pomorskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *