Kamieński Portal Informacyjny
Koncert Cleo 21 lipca w amfiteatrze!

Koncert Cleo 21 lipca w amfiteatrze!

Wokalistka o słowiańskim uroku z czarnym głosem, królowa Youtube i pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej zaśpiewa w Międzyzdrojach! Koncert Cleo z zespołem w Międzyzdrojach w sobotę 21 lipca o godz. 20.00 w międzyzdrojskim amfiteatrze. Zapraszamy!  

Cleo od samego początku kształtowała swój wokal w kierunku muzyki: soul, gospel, r’n’b, funk i hip hop. Zaczęło się od dziecięcej fascynacji wielkimi divami światowej sceny – Aretha Franklin, Whitney Houston, Patti Labelle, Chaka Khan, Laryn Hill.

Odkryta przez Donatana wydała w 2013 roku singiel „My słowianie” który stał się jednym z największych hitów radiowych, został wyświetlony na kanale Youtube łącznie w różnych wersjach około 100 milionów razy. Utwór uzyskał pierwsze miejsce w sprzedaży cyfrowej w 2014 roku. Cleo w roku 2014 reprezentowała polskę w konkursie Eurowizji, a jej występ uważany jest za jeden z lepszych i barwniejszych epizodów Eurowizji.

Wydana rok później płyta hiper/chimera uzyskała status potrójnej platyny. Cleo jest najpopularniejszą polską wokalistką w sieci, jej profile społecznościowe zgromadziły ponad 1 500 000 ( półtora miliona ) fanów a jej teledyski na Youtube wyświetlono około 200 milionów razy! W 2016 roku Cleo wydała swój drugi album bastet, który już przed trafieniem do sklepów na etapie przedsprzedaży uzyskał wyróżnienie złotej płyty.

Pierwszy singiel z płyty, „Zabiorę nas” uzyskał najwyższy status diamentowego singla i uzyskał pierwsze miejsce w sprzedaży cyfrowej w 2016 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *