Kamieński Portal Informacyjny
Konkurs dla seniorów: Praca w czasach PRL

Konkurs dla seniorów: Praca w czasach PRL

Czy posiadasz w swojej galerii zdjęć fotografie sprzed 30 lat? A może wśród nich znajdzie się taka, która przedstawia to, czym zajmowałeś/łaś się w okresie PRL? Tak? To cudownie, nie czekaj i baw się z nami w konkursie fotograficznym. Na najlepsze zdjęcia i ich właścicieli czekają wspaniałe nagrody.Portal Aplikuj.pl stworzył konkurs na zdjęcia przedstawiające pracę w czasach Polski Ludowej.

Udział w nim mogą wziąć osoby, które:
– Mają ukończony 50 rok życia.
– Pochodzą z województwa pomorskiego bądź zachodniopomorskiego.
– Posiadają w swojej kolekcji fotografie na dawnym stanowisku w tamtym okresie.

Celem konkursu jest zgromadzenie jak największej liczby ciekawych zdjęć z okresu tak charakterystycznego w polskiej historii i ukazanie innym jak praca wyglądała dawniej.Jedyne co trzeba zrobić to wybrać ze swojej kolekcji maksymalnie 3 zdjęcia i wypełnić internetowy formularz zgłoszeniowy: https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze-zgloszenie.

Wszystko odbywa się w formie internetowej, co gwarantuje bezpieczeństwo dla obu stron konkursu. Do konkursu można dołączyć samodzielnie bądź z pomocą bliskich osób.Zgłoszenia będą przyjmowane do 12 stycznia 2021 roku. Po tym terminie konkurs zakończy się i zostaną wybrani najlepsi. Do zgarnięcia fantastyczne nagrody takie jak: telefony komórkowe, książki, kursy komputerowe (strefakursow.pl), wycieczki do Skandynawii (fregata.pl) i przydatne gadżety. Więcej szczegółów konkursu: https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *