Kamieński Portal Informacyjny
Jakub Nowacki uczestnikiem Bitwy o Kamień

Jakub Nowacki uczestnikiem Bitwy o Kamień

Pochodzący z Kamienia Pomorskiego Młody Kuba czyli Jakub Nowacki weźmie udział w Bitwie o Kamień – pierwszym tego typu wydarzeniu, które odbędzie się już 16 marca br. w Kamieniu Pomorskim.

Młody Kuba zajawkę na rap ma od paru lat, jego twórczości jeszcze nie znajdziecie w internecie, ale w niedalekiej przyszłości na pewno się to zmieni. Freestyle zazwyczaj służy mu do zabawy i rozluźnienia atmosfery na posiadówkach ze znajomymi.

Na Bitwę o Kamień wbijam z luzem, ale wiem, że będę jednym z niewielu reprezentantów naszego miasta więc nie zawiodę, widzimy się 16 marca!

Młody Kuba

Bitwa o Kamień – kto pojawi się na scenie?
Oprócz muzycznych pojedynków twórcy wydarzenia zaplanowali aż pięć koncertów. Na scenie zaprezentują się m.in. AVENEW, Lopez LPZ czy Prochu. Co więcej, gwiazd nie zabraknie również w szeregach sędziów, gdzie pojawi się chociażby doskonale znany fanom rapu Maciej Gnatowski, czyli Wujek Samo Zło. Oprócz WSZ występy raperów oceniać będą Koro i Siostra Rybsona.

32 zawodników stanie do rywalizacji na zasadach freestyle podczas inauguracyjnej edycji Bitwy o Kamień. Ponadto na scenie nie zabraknie artystów znanych szerszej publice. – Takiej imprezy w naszym mieście jeszcze nie było.

Dawid Różański – Organizator

Wejściówki będą dostępne w dniu imprezy, przy bramkach wejściowych na ulicy Tadeusza Kościuszki 3A w Kamieniu Pomorskim – Sala MOS.
Bramki otwarte od godz. 16.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *