Kamieński Portal Informacyjny
IV Sosnowicki Rajd na Sześciu Łapach za nami

IV Sosnowicki Rajd na Sześciu Łapach za nami

IV Sosnowicki Rajd na 6 Łapach uważam za bardzo udany. Tak może powiedzieć każdy kto odwiedził dziś schronisko i wziął udział w tym wydarzeniu! Dziękujemy wszystkim uczestnikom rajdu – wystartowało ponad 70 osób! Dziękujemy gościom i osobom towarzyszącym za wspaniałą atmosferę i za to że dzięki Wam oprócz 25 „rajdowców” WSZYSTKIE psiaki spacerowe poszły na spacer po rajdzie! 

Gratulujemy zwycięzcom:

Trasa na 5 km
1. Adrian Ścisłowski
2. Sabina Grela 3.
Agnieszka i Olaf Pawełczyk,

Trasa na 10 km
1. Dariusz Wacławek
2. Krzysztof Pająk
3. Adrianna Lipertowicz

Oczywiście wszystko to mogło się odbyć dzięki zaangażowaniu wielu osób dla których los naszych psiaków jest ważny – pracowników, wolontariuszy, zaprzyjaźnionych sponsorów – zarówno firmy jak i osób prywatnych oraz ludzi mediów i polityki. Chcielibyśmy podziękować im – oprócz podziękowań – dyplomów i uścisku ręki także tutaj. Dziękujemy pracownikom – Monice, Andrzejowi, Darkowi, Krzysztofowi, Marcinowi, Markowi, Mariuszowi. To oni w pocie czoła w dzień i w nocy dbają by psiaki miały jak najlepiej. Nasi nieocenieni wolontariusze – na co dzień poza pracą, obowiązkami domowymi, pasjami i opieką nad swoimi zwierzakami domowymi potrafią wygospodarować czas na pomoc dla sosnowickich psiaków – dziękujemy Wam za radość jaką przynosicie im z każdą wizytą. Wielkie ukłony i podziękowania należą się także sponsorom i darczyńcom – nasze psiaki mają coraz lepsze warunki życia i oczekiwania na własny dom. Dzięki przychylności mediów możemy pokazać że nasze psiaki są przygotowywane i polecane do adopcji. Szczególnie dziękujemy za przybycie i dokładną relację z naszego rajdu Jarosławowi Bzowemu i całej redakcji Kuriera Szczecińskiego – promują bowiem działania na rzecz ochrony zwierząt w całym województwie.

Wszystkie nasze działania przynoszą efekt w postaci udanych adopcji. W tym roku było to ponad 90 psich szczęść!!! Nadal oczekuje tyle samo na swoich własnych ludzi. Zapraszamy wszystkich zwierzolubów aby pomogli nam rozpalać radość w psich oczach i sercach przyjeżdżając na rodzinne spacery – zostańcie wolontariuszami schroniska! Jeśli nie macie takiej możliwości to wspomagajcie psiaki wirtualnie – udostępniajcie posty z prośbą o adopcje, włączajcie się i organizujcie zbiórki karmy, lub wpłacajcie darowiznę na Fundację Psia Kość – to fundacja która powstała i prowadzi działania tylko dla naszego schroniska i zwierzaków z naszych okolic.Do zobaczenia na spacerach i za rok na jubileuszowym V Sosnowickim Rajdzie na 6 Łapach!!!źródło: Gmina Golczewo / Schronisko Sosnowice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *