Kamieński Portal Informacyjny
Mecz na szczycie. Iskra Golczewo zagra u siebie z Pomorzaninem Nowogard!

Mecz na szczycie. Iskra Golczewo zagra u siebie z Pomorzaninem Nowogard!

19 września Iskra Golczewo w 8 kolejce ligowej Klasy Okręgowej zagra z Pomorzaninem Nowogard. Mecz zostanie rozegrany na stadionie w Golczewie 19 września o godz. 16.00.

Dla miejscowej Iskry będzie to bardzo ważne spotkanie, bowiem obie drużyny dzielą w tabeli zaledwie dwa punkty. Iskra po ostatnim bezbramkowym remisie utraciła pozycję lidera w Okręgówce i obecnie zajmuje drugie miejsce z dorobkiem 15 punktów.
Pomorzanin Nowogard jest na pozycji czwartej i ma 13 punktów. Przegrana Iskry pozbawi ten zespół pozycji wicelidera. Wygrana może sprawić powrót na pierwsze miejsce o ile lider – Jeziorak Szczecin zaliczy wpadkę z Wybrzeżem Rewalskim Rewal.

W tym samym czasie w trakcie 8 kolejki ligowej Mewa Resko zagra z Arkonią Szczecin. Jeśli Mewa zgarnie komplet punktów w tym spotkaniu to również wyprzedzi Iskrę Golczewo, jeśli ta polegnie w meczu z Pomorzaninem.

Szykuje się zatem bardzo interesujące spotkanie. Iskra Golczewo zrobi wszystko by utrzymać zajmowaną pozycję. Dobra wiadomość dla Iskry jest taka, że Pomorzanin nie wygrał meczu od trzech kolejek ligowych, remisując wszystkie trzy ostatnie mecze. Zła wiadomość jest taka, że Pomorzanin nie przegrał jeszcze meczu ligowego, zaliczając trzy wygrane i cztery remisy od początku rundy jesiennej.

Na korzyść Iskry przemawiają również godziny rozgrywanych spotkań bowiem mecz Jezioraka Szczecin z Wybrzeżem Rewalskim oraz Mewy Resko z Arkonią Szczecin rozegrane zostaną o godz. 12.00. Zawodnicy Iskry Golczewo przystępując do swojego meczu o godz. 16.00 będą znali już wyniki rozegranych spotkań, a tym samym będą wiedzieli o jaką stawkę grają w swoim meczu. Czy o utrzymanie pozycji wicelidera czy może o fotel samego lidera.
Jeśli Jeziorak zaliczy wpadkę Iskra Golczewo rozegra mecz o fotel lidera Klasy Okręgowej. Jeśli natomiast Jeziorak i Mewa wygrają swoje mecze, wówczas Iskra Golczewo zagra pod presją utrzymania drugiego miejsca i świadomością spadku na 4 pozycję w przypadku przegranej z Pomorzaninem Nowogard.

Wiele niewiadomych i wiele scenariuszy. Na ostateczny układ górnej części tabeli przyjdzie nam poczekać do soboty do godz. 18.00, kiedy zakończą się wszystkie mecze 8 kolejki ligowej.


Wyniki rozegranych spotkań w lidze okręgowej:
Fala Międzyzdroje – Iskra Golczewo 1:4
Iskra Golczewo – Wybrzeże Rewalski Rewal 3:0
Dąb Dębice – Iskra Golczewo 1:1
Iskra Golczewo – Jantar Dziwnów 4:1
Jeziorak Szczecin – Iskra Golczewo 3:3
Iskra Golczewo – Dobra Sarmata 3:0
Arkonia Szczecin – Iskra Golczewo 0:0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *