Kamieński Portal Informacyjny
Gryf Kamień Pomorski wygrywa z Polonią Płoty 4:0

W drugiej kolejce ligowej Klasy Okręgowej Gryf Kamień Pomorski pokonał Polonię Płoty 4:0. To druga wygrana z rzędu kamieńskiego zespołu.

Gospodarze objęli prowadzenie już w 3′ minucie meczu po golu Dawida Roszaka. Osiem minut później ten sam zawodnik podwyższył wynik tego spotkania na 2:0. Trzecią bramkę dla Gryfiarzy zdobył w 24′ minucie Gracjan Groński. Pierwsza część meczu zakończyła się 3-bramkowym prowadzeniem kamieńskiego zespołu.

W drugiej części tego spotkania czwartą bramkę dla Gryfa zdobył ponownie Dawid Roszak, będący nie tylko zawodnikiem, ale przede wszystkim Prezesem MKS Gryf Kamień Pomorski.

W trzeciej kolejce ligowej Gryf Kamień Pomorski rozegra wyjazdowe spotkanie z Jantarem Dziwnów. Mecz zostanie rozegrany na stadionie w Dziwnowie, w niedzielę 28 sierpnia o godz. 11.00.