Kamieński Portal Informacyjny
Gryf Kamień Pomorski wygrywa 2:0 z Białymi Sądów!

W XI kolejce ligowej o Mistrzostwo IV ligi ZZPN Gryf Kamień Pomorski pokonał zespół Biali Sądów wygrywając 2:0. Bramki dla naszej drużyny w ostatnich minutach spotkania zdobyli Maciej Szwech i Jakub Nowacki.

Pierwsza część meczu była bardzo wyrównana. Goście mieli dwa rzuty wolne, ale żaden z nich nie zagroził naszej bramce. Gryfiarze odpowiedzieli kilkoma groźnymi akcjami. Pod koniec pierwszej części meczu bramkarz gości wybijając piłkę przekroczył linię pola bramkowego i sędzia podyktował rzut wolny dla gospodarzy. Do wykonania wolnego podszedł Damian Karczmarski. Mocno uderzona piłka trafiła w mur ustawiony niemal ze wszystkich zawodników drużyny przyjezdnej.

W trakcie rozgrywanego spotkania działacze Klubu prowadzili aktywną zbiórkę na leczenie Nadii Ostrowskiej, młodej mieszkanki Kamienia Pomorskiego.

Drugą część meczu rozpoczęliśmy od niewykorzystanego rzutu karnego. Szansę na zdobycie pierwszej bramki zmarnował Kacper Wittbrodt. Pomimo tego, końcówka spotkania należała do naszej drużyny. W ostatnich minutach pierwszą bramkę zdobył Maciej Szwech, a chwilę później na 2:0 podwyższył Jakub Nowacki.

W następnej kolejce ligowej Gryf Kamień Pomorski zagra z Vinetą Wolin, przed nami Derby Powiatu. Mecz zostanie rozegrany na stadionie w Wolinie w sobotę, 3 października o godz. 13.00.