Kamieński Portal Informacyjny
Gryf Kamień Pomorski podejmie Sarmatę. Czyja seria zostanie zakończona?

Gryf Kamień Pomorski podejmie Sarmatę. Czyja seria zostanie zakończona?

W 12 kolejce Ligi Okręgowej MKS Gryf Kamień Pomorski podejmie M-G LKS Sarmata Dobra. Będzie to pojedynek dwóch zespołów kontynuujących swoje serie – ośmiu meczów bez porażki w przypadku naszej drużyny oraz trzech wygranych pojedynków z rzędu Sarmaty.

Sarmata w ciągu ostatnich trzech kolejek w pokonanym polu zostawiła Płomień Myślino, Kotwicę II Kołobrzeg i Pomorzanina Sławoborze. Dzięki zdobytym punktom, ekipa prowadzona przez Damiana Padzińskiego, zwiększyła swój dorobek i obecnie zajmuje dziewiątą lokatę.

Co ciekawe, ostatni mecz obu zespołów ( w którym stawką były ligowe punkty) odbył się siedem lat temu. Wówczas, w sezonie 2014/15 jedni i drudzy występowali na boiskach czwartej ligi, a w obu meczach zwycięstwo odnieśli niebiesko-biało-czerwoni. To już jednak historia i w najbliższą sobotę nie będzie ona miała żadnego znaczenia.

Zarówno gospodarze jak i goście wyjdą na murawę by podnieść z niej komplet punktów. Jednak nie będzie to takie proste, albowiem wkraczamy w decydującą fazę rundy jesiennej i każdy z zespołów będzie walczył o to, by przed przerwą poprawić swoją sytuację.

Malutkim plusem po stronie „Gryfa” będzie atut własnego boiska i kibice, na których obecność liczą zawodnicy. Wsparcie fanów, na tym etapie rozgrywek jest dla kamieńskiego zespołu bardzo ważne i potrzebne. Zatem…

Widzimy się w sobotę! Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 14.00.

MKS Gryf Kamień Pomorski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *