Kamieński Portal Informacyjny
Golczewo najlepsze w II Turnieju Siatkówki o Puchar Dyrektora MOSiR-u

Golczewo najlepsze w II Turnieju Siatkówki o Puchar Dyrektora MOSiR-u

17 lutego 2024 roku w hali sportowej w Kamieniu Pomorskim odbył się II Turniej w piłce siatkowej o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim. Z 12 zapisanych drużyn na Turnieju pojawiło się 11 zespołów, które od godziny 13.00 przystąpiły do rozgrywek.

Podobnie jak w pierwszej edycji Turnieju, najlepszą okazała się drużyna z Golczewa, która w finale pokonała 3:0 drużynę Kamieńskich Siatkarzyków I. W meczu o III miejsce lepsza okazała się drużyna Bocian Team Gryfice pokonując drugą drużynę reprezentującą Kamień Pomorski – Kamieńskich Siatkarzyków II.

Serdeczne podziękowania kieruję do organizatorów za zaproszenie, fantastyczną organizację i wysoki poziom sportowy, jaki zaprezentowały wszystkie uczestniczące zespoły. To była super zabawa! Gratulacje dla wszystkich!

– Burmistrz Kamienia Pomorskiego Stanisław Kuryłło

Gorące podziękowania za wsparcie finansowe i ufundowanie nagród dla zwycięzców dla wszystkich sponsorów i przyjaciół siatkówki w Kamieniu Pomorskim, tj. Stanisław Kuryłło, Maciej Borowiak – Ubezpieczenia, Ryby Zubowicz, Pizzeria Aleksandria w Kamieniu Pomorskim, Dyrektor ZSP w Kamieniu Pomorskim – Jacek Golusda, Foto-Grafiki – Maria Kmita i Wszystkim tym, którzy dołożyli „cegiełkę” do organizacji Turnieju.

źródło: MOSiR Kamień Pomorski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *