Kamieński Portal Informacyjny
Gmina Golczewo zaprasza na 29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Gmina Golczewo zaprasza na 29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Gmina Golczewo zaprasza do udziału w 29 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 31 stycznia przed siedzibą Golczewskiego Ośrodka Kultury i Sportu. Na wszystkich uczestników, za symboliczną wrzutkę do puszki, czeka wata cukrowa, popcorn i domowe wypieki.

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy miał odbyć się 10 stycznia 2021. Jednak ze względu na pandemię i obostrzenia, które zostały ogłoszone, wydarzenie zostało przeniesione na 31 stycznia.

W tym roku hasło WOŚP brzmi “Finał z głową”, a celem zbiórki jest zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Jak czytamy na oficjalnej stronie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, sprzęt, który ma zostać sfinansowany, to m.in. zestawy endoskopów laryngologicznych, endoskopy giętkie, zestawy endoskopów sztywnych do oceny górnych dróg oddechowych, egzoskopy, lasery diodowe, nawigacje optyczne otolaryngologiczne, koblatory do operacji migdałków, aparaty USG i RTG, kardiomonitory, lampy czołowe, lampy operacyjne, polisomnografie do diagnostyki bezdechu sennego. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.