Kamieński Portal Informacyjny
Dzikie wysypisko śmieci przy moście na Wyspę Chrząszczewską

Dzikie wysypisko śmieci przy moście na Wyspę Chrząszczewską

Kolejne dzikie wysypisko śmieci straszy i psuje wizerunek naszego miasta. Przed mostem prowadzącym na Wyspę Chrząszczewską można znaleźć niemal wszystko. Przykry widok, zwłaszcza że codziennie spacerują tutaj kuracjusze z Sanatorium Dąbrówka.

Jeszcze nie tak dawno przed mostem postawiony był niewielki kontener na odpady komunalne. Został zebrany, bo podobno podrzucane były do niego różne śmieci. Pojemnik zniknął, śmieci pozostały. Może warto pomyśleć o ponownym postawieniu tego kontenera albo objęciu tego terenu monitoringiem w celu ustalenia osób odpowiedzialnych za regularny bałagan.

Sprawa tego dzikiego wysypiska była poruszana na sesji rady miejskiej. Niestety, problem do dnia dzisiejszego nie został rozwiązany. Samo posprzątanie tego terenu niczego nie zmieni, problem powróci po kilku tygodniach.

Pozostaje również pytanie – czy służby odpowiedzialne za utrzymanie porządku w naszym mieście nie widzą tego wysypiska jadąc do Chrząszczewa i Buniewic w celu odbioru odpadów komunalnych? Czy trzeba za każdym razem robić zdjęcia i pisać o tak przyziemnych problemach?

Burmistrz Stanisław Kuryłło na filmiku opublikowanym na portalu społecznościowym Facebook chwali się inwestycjami, które w jego opinii podnoszą walory estetyczne naszego miasta. Może zamiast błyszczeć w Internecie powinien przejechać się po okolicy i zobaczyć jak w rzeczywistości wygląda miasto i okoliczne miejscowości?

To nie jest jedyne dzikie wysypisko. Wkrótce pokażemy kolejne…

tekst i foto: Kamieński Portal Informacyjny

2 komentarzy

  • Anonim , 2 lutego 2024 @ 09:01

    za mostem obszar natura 2000, w tle zatoka tylko pogratulować

  • Anonim , 2 lutego 2024 @ 08:32

    burdel to mało powiedziane gdzie są służby za co my płacimy tym nierobom?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *