Kamieński Portal Informacyjny
Dzień Kobiet oraz inauguracja KGW Górczanki w Górkach

Dzień Kobiet oraz inauguracja KGW Górczanki w Górkach

W niedzielne popołudnie liczne grono Pań i nie tylko spotkało się w sali gimnastycznej w Górkach na wspólnym świętowaniu Dnia Kobiet oraz inauguracji Koła Gospodyń Wiejskich Górczanki w Górkach.

Panie z Sołectwa Górki przy kawie, słodkich wypiekach oraz lampce wina, miały okazję do wspólnych rozmów, chwili wytchnienia i oderwania się od codziennych spraw i obowiązków.

Podczas spotkania było dużo uśmiechu, oprawa muzyczna, o którą zadbał Paweł Frymus oraz życzenia, które złożyli: Mirosława Gorzelak, Członek Rady Sołeckiego; Marek Szymański, Sołtys Sołectwa Górki oraz Sebastian Mamzer, Kandydat na Burmistrza Kamienia Pomorskiego.

Wszystkie Panie z rąk pana Sebastiana Mamzera oraz pana Jacka Sochy, kandydata do Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim otrzymały kwiatki. Natomiast wszyscy Panowie z rąk pani Moniki Kosińskiej, Kandydata do Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim otrzymali słodkie, czerwone jabłka.

Organizatorem spotkania było Koło Gospodyń Wiejskich Górczanki w Górkach.

Bardzo dziękujemy wszystkim paniom z KGW Górczanki w Górkach za przygotowanie pysznych wypieków, podziękowania kierujemy także do uczniów oraz nauczycieli Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim za przygotowanie pysznego tortu.

Marek Szymański
Sołtys Sołectwa Górki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *