Kamieński Portal Informacyjny
AP Gryf: Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo trampkarzy oraz wysoka wygrana młodzików

AP Gryf: Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo trampkarzy oraz wysoka wygrana młodzików

16 października podopieczni trenera Dawida Sandzewicza udali się do Gryfina gdzie rozegrali mecz 10. kolejki Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy Starszych przeciwko Energetykowi Junior Gryfino.

Rocznik 2006/2007 AP Gryf po hattricku Adriana Kaczmarka wyszedł zwycięsko z tego starcia i tym samym wygrywając 3:2 odniósł pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w bieżących rozgrywkach.

Natomiast dzisiaj 17 października podopieczni trenera Remigiusza Pęcaka wyjazdowym pojedynkiem w Koszalinie zakończyli serię czterech gier z najmocniejszymi zespołami w Wojewódzkiej Lidze Młodzika Starszego – grupa 1. Niestety jak to było w poprzednich spotkaniach wyselekcjonowani zawodnicy Gwardii Koszalin przewyższali naszych graczy warunkami fizycznymi, siłą i lepiej radzili sobie na grząskim boisku. Rywal wygrał to starcie 8:0, ale nasi podopieczni mimo ciągłych problemów kadrowych nie składają broni w walce o utrzymanie w najsilniejszej lidze w naszym województwie. Przed nimi teraz pojedynki z rywalami, którzy są w zasięgu.

źródło: Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *