Kamieński Portal Informacyjny
Akademia Sporów Indywidualnych Bielik Międzyzdroje podsumowuje udany 2020 rok

Akademia Sporów Indywidualnych Bielik Międzyzdroje podsumowuje udany 2020 rok

Akademia Sporów Indywidualnych Bielik Międzyzdroje zaliczyła udany 2020 rok. Jak na tak młody klub, na blisko 100 klubów w całym kraju ASI Bielik lokuje się na wysokim 37 miejscu! Idziemy do przodu aby kolejny rok zaliczyć skokiem do góry w klasyfikacji, a potencjał mamy ogromny.

Startowaliśmy we wszystkich najważniejszych zawodach w całym kraju reprezentując klub, miasto Międzyzdroje i naszych sponsorów. Zdobyliśmy brąz MP juniorek Natalia, 7 miejsce Juniorów Adrian, Mistrzostwo Szkół Wiktoria i wiele wiele wysokich miejsc.

Mamy bardzo młody zespół, o którym już jest głośno w kraju i to w pozytywnym znaczeniu. Nie pozostaje nam nic innego aby dalej ciężko trenować i zdobywać upragnione cele i dążyć do doskonałości. W tym roku przed nami kolejne wyzwania i nowe kategorie.

W planach organizacja zawodów w Międzyzdrojach już w marcu, gdzie wystartują wszyscy nasi zawodnicy. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy z nami, każda pomoc mile widziana.

Mamy nadzieję że wszystkie trudności już za nami i w tym roku będziemy mogli skupić się już tylko na treningach i startach.

Akademia Sporów Indywidualnych Bielik Międzyzdroje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.