Kamieński Portal Informacyjny
15. Bieg Policz się z cukrzycą w wirtualnej formule

15. Bieg Policz się z cukrzycą w wirtualnej formule

15. Bieg Policz się z cukrzycą tym razem całkowicie odmiennej wirtualnej w formule. Sam decydujesz o miejscu i trasie biegu. Dystans o minimalnej długości 5 km możesz pokonać możesz w dowolnej formie … byleby przy użyciu własnych mięśni i z uśmiechem na twarzy.

Wyraź swoją solidarność z diabetykami,zapisz się na Bieg WOŚP “Policz się z cukrzycą”, a za datki zebrane przy rejestracji zostaną zakupione pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Uczestnik, który zapisze się na imprezę i uiści opłatę startową min. 50 PLN, otrzyma pakiet startowy, a w nim koszulkę biegową oraz numer startowy i być może coś jeszcze … Pakiet startowy i medal zostaną dostarczone przez kuriera UPS na adres podany podczas rejestracji.

Po rejestracji otrzymasz dostęp (po 7 grudnia) do nowej odsłony platformy, gdzie za pomocą aplikacji biegowej wspólnie podejmiemy 5 km wyzwanie “Policz się z cukrzycą”. 

Hasło przewodnie biegu promuje jeden z programów medycznych WOŚP – Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą. Dotychczas za pieniądze z biegu kupiliśmy 100 pomp. Bieg wspiera też akcję „Policz się z cukrzycą”, w której udział biorą czołowi polscy producenci żywności i ma na celu umieszczanie na opakowaniach ważnych dla diabetyków informacji.

Bieg „Policz się z cukrzycą” to również lokalne imprezy sportowe. Pod hasłem “Policz się z cukrzycą” zostanie zorganizowanych kilkadziesiąt biegów i innych aktywności sportowych promujących zdrowy styl życia.

źródło: www.wosp.org.pl/final/bieg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.