Kamieński Portal Informacyjny
Znicz Wysoka Kamieńska przegrywa w A-klasie. Siedem goli do przerwy!

22 sierpnia swoje rozgrywki piłkarskie rozpoczęła popularna A-klasa. W województwie zachodniopomorskim A-klasa została podzielona na 10 grup. Niemalże wszystkie drużyny z powiatu kamieńskiego rywalizują w grupie pierwszej. Jedynie Znicz Wysoka Kamieńska postanowił rywalizować w grupie drugiej.

W meczu otwierającym rozgrywki A-klasy Znicz zaliczył twarde lądowanie już na samym starcie przegrywając 7:0 z drużyną OKS Center MD Goleniów. Zespół z Wysokiej Kamieńskiej stracił wszystkie siedem bramek w pierwszej połowie tego meczu.

Wynik tego spotkania mógłby być jeszcze wyższy, jednak trener goleniowskiej drużyny postanowił oszczędzić rywala i w przerwie dokonał wszystkich możliwych zmian w składzie. Dopiero wtedy gra stała się wyrównana. W drugiej części meczu nie oglądaliśmy już żadnych bramek.

Po pierwszej kolejce ligowej Znicz Wysoka Kamieńska zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Następne spotkanie ligowe Znicz rozegrana na wyjeździe w dniu 29 sierpnia o godz. 15.00 z Błękitnymi Trzygłów. Błękitni w pierwszej kolejce zaliczyli bezbramkowy remis z Sowianką Sowno.