Kamieński Portal Informacyjny
Złote Gody w gminie Świerzno. Uroczystość w pałacu w Stuchowie.

Złote Gody w gminie Świerzno. Uroczystość w pałacu w Stuchowie.

Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale Złote Gody to rocznica niezwykła, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku. To właśnie ta piękna okazja była powodem uroczystości, jaka odbyła się w czwartek 6 sierpnia w Sali ślubów w pałacu w Stuchowie.

Uroczystość poprowadził wójt Radosław Drozdowicz przy udziale przewodniczącego rady gminy Sebastiana Ligenzy, radnych Magdaleny Demkowskiej i Wioletty Gawęckiej, kierownika USC Emilii Szczeblewskiej oraz sekretarza gminy Waldemara Dubrawskiego.

Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odznaczeni zostali Państwo:
1. Danuta i Jan Tyszkiewiczowie
2. Janina i Jerzy Górscy
3. Teresa i Czesław Milewscy
4. Janina i Zygmunt Putyrscy
5. Teresa i Bogdan Graczykowie
6. Teresa i Stanisław Tobołowie
7. Janina i Józef Graczykowie
8. Irena i Józef Demkowscy
9. Irena i Ryszard Błażejewscy
10. Genowefa i Jan Oberowie

– Drodzy Państwo, jest to dla mnie ogromny zaszczyt móc uczestniczyć w dzisiejszym pięćdziesięcioleciu Państwa pożycia małżeńskiego. Złote gody to wspaniały jubileusz. 50 lat wspólnego życia to czas, podczas którego z pewnością bywały różne trudności, choroby, czy nawet tragedie, ale to przede wszystkim 50 lat wielu pięknych chwil, sukcesów i radości. Życzę Państwu z całego serca, żeby te kolejne lata trwały jak najdłużej oraz były przepełnione zdrowiem, wzajemną miłością i szacunkiem. Należy się Wam ogromny szacunek. Dziękuję, że przybyliście na dzisiejszą uroczystość– życzył Jubilatom Wójt Gminy Świerzno Radosław Drozdowicz.

źródło: Gmina Świerzno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *