Kamieński Portal Informacyjny
Organizator Zimowej Ligi Biegowej w Wolinie odwołał dwie listopadowe imprezy

Organizator Zimowej Ligi Biegowej w Wolinie odwołał dwie listopadowe imprezy

Mamy niestety złe wiadomości. Ze względu na rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii musimy odwołać nasze dwie imprezy wypadające w listopadzie.
Ze względu na panującą pandemię musimy dostosować się do obowiązujących wytycznych.

Dopuszczaliśmy taką sytuację, dlatego też jesteśmy przygotowani, aby dwie pierwsze imprezy naszego cyklu odbyły się w sposób wirtualny.
1. Każdy uczestnik ma 7 dni od daty poszczególnych zawodów, by przebiec/przejść swoją własną trasę odpowiednio na dystansie 3km oraz 5km.
2. Udokumentować swój wynik (np. Endomondo albo zegareka sportowego),
3. Przesłać nam na nr telefonu 500 731 240 (MMS) zdjęcie trasy, którą pokonaliście wraz z czasem lub wasze zdjęcie z wynikiem napisanym na dłoni, policzku, ramieniu, plecach, łydce bądź innej części ciała np.: 3km/15:46 W tytule wiadomości prosimy podać imię i nazwisko uczestnika oraz dyscyplina.
4. Mapki odzwierciedlające Wasze biegi/marsze możecie również przesłać drogą mailową na adres: ukswyspa@gmail.com W tytule wiadomości prosimy podać imię i nazwisko uczestnika oraz dyscyplina.

W miarę możliwości postaramy się zamieszczać wyniki na bieżąco.

Zapewniamy, że wszelkie nagrody, medale i wszystko co dla Was przygotowaliśmy otrzymacie na najbliższych zawodach, które będziemy mogli zorganizować w sposób normalny. Tak, My również za Wami tęsknimy i pragniemy się spotkać. 

Póki co czekamy na Wasze wyniki i uważajcie na siebie

Zimowa Liga Biegowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *