Kamieński Portal Informacyjny
Zbiórka charytatywna Pomóżmy wstać Trojanowi za nami

Zbiórka charytatywna Pomóżmy wstać Trojanowi za nami

20 oraz 21 października przed budynkiem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach odbył się kiermasz rozmaitości. Cały dochód z tego wydarzenia zasilił zbiórkę charytatywną Pomóżmy wstać Trojanowi na zakup protezy, leczenie i rehabilitację Krzysztofa Trojanowskiego. Podczas kiermaszu za dobrowolny datek do puszki kwestarskiej można było nabyć m.in. książki, maskotki, zabawki, biżuterię, akcesoria domowe, elektroniczne, rowerowe, kosmetyczki, parasolki, kubki, magnesy, vouchery do solarium, kalendarze przekazane przez Dyrektora Międzynarodowego Domu Kultury czy rodzinne bilety do Muzeum Przyrodniczego Wolińskiego Parku Narodowego.

Mieszkańcy Gminy Międzyzdroje oraz turyści okazali wielkie serce hojnie wrzucając datki do puszki. Pogoda nie sprzyjała, ale bibliotekarze i wolontariuszki: Gabriela Choła oraz Karolina Strużyna wytrwale zachęcali do wsparcia zbiórki na rzecz naszego mieszkańca.

Nad sprawami formalnymi zbiórki czuwała Andżelika Gałecka – członek Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia “Rodzina”.
Dzięki Wam zebraliśmy aż 3.897,47 złotych!

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom m.in. Firmie Netto, Dyrektorowi i Pracownikom Wolińskiego Parku Narodowego, Akinom Handmade Monika Jakubowska, Annie Zawadzkiej z Solarium SunMalino, Cezaremu Gałeckiemu oraz Błażejowi Kócabie i firmie Blow Electronic.

Dziękujemy również organizatorom i partnerom: Gminie Międzyzdroje, Międzyzdrojskiemu Stowarzyszeniu „Rodzina”, Dyrektorowi i Pracownikom Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach, wolontariuszkom i oczywiście Wam, mieszkańcom i turystom, za czynny udział w zbiórce charytatywnej! Jesteśmy na dobrej drodze, aby akcja zakończyła się sukcesem.

Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *