Kamieński Portal Informacyjny
Zawodnicy ASI Bielik Międzyzdroje w  Ogólnopolskim Turnieju Zapaśniczym w Osielsku

Zawodnicy ASI Bielik Międzyzdroje w Ogólnopolskim Turnieju Zapaśniczym w Osielsku

14 listopada w Osielsku odbył się VI Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy w zapasach w stylu wolnym. W turnieju udział wzięło 20 klubów z sześciu województw, a wśród nich piątka reprezentantów międzyzdrojskiego klubu ASI Bielik Międzyzdroje w składzie: Weronika Rebeńczuk, Wiktoria Korytowska , Tomasz Wiśniewski, Jakub Iskra, Dawid Jarząbek . Tym razem naszym zawodnikom nie udało się zdobyć medali , ale stoczyli po kilka ważnych dla siebie walk co na pewno przyniesie w przyszłości efekt w wyszkoleniu.

Niestety w zawodach nie mogli wystartować wszyscy zawodnicy ponieważ organizator wystawił kilka kategorii wagowych i wiekowych do których wszyscy musieli się dostosować. Dzień przed zawodami zawodnicy brali udział w konsultacji zapaśniczej organizowanej w Koszalinie przez trenera Dawida Kreta a już za dwa tygodnie kolejne emocje przed nami , młodzicy jadą reprezentować nasz klub i miasto do Zgierza na Mistrzostwa Polski, a dziewczyny do Czarnego Boru na Międzynarodowy Turniej w Zapasach Kobiet, na którym spodziewane są czołowe zawodniczki z Europy w kategoriach wiekowych od młodziczek do seniorek.

Wyjazdy na zawody odbył się dzięki wsparciu Gminy Międzyzdroje oraz stałych sponsorów klubu Hotel AURORA SPA FAMILY, SWISS LINIGER PRODUCENT KABIN PRYSZNICOWYCH, KOSTEK TEAM

ASI Bielik Międzyzdroje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *