Kamieński Portal Informacyjny
Zapisy na warsztaty edukacyjne Ryby w Żagle rozpoczęte!

Zapisy na warsztaty edukacyjne Ryby w Żagle rozpoczęte!

Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji ogłasza nabór na warsztaty dla dzieci i młodzieży Ryby w Żagle. Projekt edukacyjno-artystyczny Ryby w Żagle ruszy za dwa tygodnie. Na terenie wolińskiej mariny odbędą się dwa cykle warsztatowe dla dwóch grup:

  • Dzieci i młodzież w wieku 7-14 lat zapraszamy na warsztaty, które odbędą się w terminie 14-18 września w godzinach 16:00-18:00. W ich trakcie poznacie najpopularniejsze gatunki ryb żyjących w Zalewie Szczecińskim oraz wykonacie ich projekty graficzne na specjalnych foliach drukarskich.
  • Młodzież powyżej 15 roku życia zapraszamy na warsztaty w terminie 23-25 września, w godzinach 16:00-20:00. Poznacie na nich tajniki sztuki drukarskiej: sitodruku. Za pomocą specjalnych sit drukarskich oraz farby przeniesiecie projekty graficzne ryb, które wykonane zostaną przez grupę młodszą, na 5 metrowe żagle, koszulki oraz lniane torby.

Wszystko to pod okiem wspaniałych instruktorów z Akademii Sztuki w Szczecinie. Efekty wspólnych działań oglądać będzie można na otwartym wernisażu podsumowującym projekt 26 września (sobota) o godzinie 17:00 w wolińskiej Marinie.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona.

Zapisy pod numerem telefonu: 512 024 587

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *