Kamieński Portal Informacyjny
XXIV Jesienne Biegi Przełajowe w Międzyzdrojach za nami

XXIV Jesienne Biegi Przełajowe w Międzyzdrojach za nami

Tegoroczne zawody zostały otwarte o godzinie 11:00 przez Panią Izabelę Suchłabowicz– Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach. Następnie Pani Dyrektor powitała zaproszonych Gości, zawodników, kibiców oraz organizatorów.

Zawody po wytyczonych trasach Wolińskiego Parku Narodowego rozpoczęli najmłodsi. W Biegu Przedszkolaka wystartowały dzieci do szóstego roku życia. Każdy uczestnik otrzymał dyplom, medal i drobny upominek. Następne w kolejności to: Bieg Szkół Podstawowych, Bieg i Nordic Walking „do Zagrody”, Bieg Szkół Ponadpodstawowych i Bieg Rodzinny. Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe, a dziesięciu najszybszych na mecie- okolicznościowe koszulki sportowe.

Po ceremonii dekoracji, odbyło się losowanie nagród dla rodzin z gminy Międzyzdroje biorących udział w Biegu Rodzin. Wśród niespodzianek ufundowanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej w był roweru miejski.

Dzięki wsparciu Rady Rodziców i rodziców uczniów naszej szkoły można było posilić się żurkiem i skosztować pysznych ciast. Uczestnicy nie opierali się tym smakowitościom i szczodrze obdarowali Samorząd Uczniowski datkami na jego funkcjonowanie.

Dziękujemy osobom (Henryk Nogala, Nikodem Tymiński) dzięki którym impreza przebiegła sprawnie i w przyjemnej atmosferze.

Podziękowania dla Wolińskiego Parku Narodowego za współpracę, możliwość wytyczenia i przeprowadzenia tras biegowych.

Zawody przebiegła bezpiecznie dzięki ratownikom z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Straży Miejskiej w Międzyzdrojach.

Tegoroczna edycja Jesiennych Biegów Przełajowych zainicjowana przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego dzięki współpracy z Akademią Lekkoatletyczną Międzyzdroje w ramach Programu Społecznik.

Dziękujemy, że byliście z nami!
Akademia Lekkoatletyczna Międzyzdroje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *