Kamieński Portal Informacyjny
Wieczór autorski w Międzyzdrojach: Maciej Orłoś – mistrz wystąpień

Wieczór autorski w Międzyzdrojach: Maciej Orłoś – mistrz wystąpień

Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz Międzyzdrojskie Stowarzyszenie Rodzina zapraszają do Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach na spotkanie z Maciejem Orłosiem, które odbędzie się 26 października o godz. 18.00. Wieczór autorski upłynie pod hasłem Maciej Orłoś – mistrz wystąpień.

Maciej Orłoś dziennikarz nowych mediów, influencer, laureat 4 Wiktorów i 2 Telekamer, przez ponad 25 lat prowadzący Teleeexpress i inne programy dla TVP, do niedawna gospodarz programów w Telewizji WP, obecnie twórca internetowy prowadzący autorski kanał YouTube. Podczas wieczoru autorskiego Maciej Orłoś, opowie o swojej rodzinie, twórczości i karierze, ale przede wszystkim o doświadczeniu zawodowym zdobytym nie tylko jako dziennikarz czy prezenter, ale również jako aktor, pisarz i youtuber.

Ze względu na panującą w kraju sytuację epidemiologiczną podczas spotkania obowiązuje reżim sanitarny. Liczba miejsc jest ograniczona (wstęp wolny).Organizatorami spotkania są: Gmina Międzyzdroje, Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach, Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” oraz Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach. Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Gminy Międzyzdroje w ramach projektu „Klubik rodzinny – od juniora do seniora”. Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *