Kamieński Portal Informacyjny
W Starostwie wręczono akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego

W Starostwie wręczono akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego

W Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim w dniu27 sierpnia odbyło się wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego, nauczycielom szkół i placówek oświatowych, dla których Powiat Kamieński jest organem prowadzącym.

Trzech nauczycieli: pani Daria Hurbik, pani Edyta Romaszko oraz pani Monika Kozak, po złożeniu uroczystego ślubowania w obecności pani Krystyny Gogacz, Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu oraz członków Zarządu Powiatu w Kamieniu Pomorskim pana Krzysztofa Kronenberga, pana Marcina Stępnia i pana Bogdana Wilkowskiego otrzymało z rąk Starosty Kamieńskiego Józefa Malca akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. Egzamin odbył się 12 sierpnia br., który zakończył się pozytywnym rezultatem.

Warunkiem uzyskania awansu zawodowego było odbycie stażu trwającego 2 lata i 9 miesięcy, uzyskania pozytywnej oceny dorobku zawodowego oraz zdanie egzaminu przez Komisją Egzaminacyjną powołaną przez Zarząd Powiatu w Kamieniu Pomorskim.

Serdecznie gratulujemy nauczycielom uzyskania kolejnego stopnia awansu zawodowego. Życzymy satysfakcji z pracy w zawodzie nauczyciela oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

źródło: Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *