Kamieński Portal Informacyjny
W sobotę Vineta Wolin zagra na wyjeździe z Lechem Czaplinek

W sobotę Vineta Wolin zagra na wyjeździe z Lechem Czaplinek

W XVII kolejce ligowej o Mistrzostwo IV ligi ZZPN Vineta Wolin rozegra wyjazdowe spotkanie z Lechem Czaplinek. Vikingowie po ostatniej kolejce ligowej awansowali na pierwsze miejsce w tabeli wyprzedzając o jeden punkt Hutnika Szczecin.

Czas na kolejne spotkanie wyjazdowe! Tym razem Vikingowie udadzą się do Czaplinka, na spotkanie z miejscowym Lechem. Lech Czaplinek był beniaminkiem w zeszłorocznych rozgrywkach, których nie udało się dograć do końca. W jedynym bezpośrednim spotkaniu Vikingowie wygrali z Lechem u siebie 1:0 po trafieniu Mikołaja Duwe. Zespół z Czaplinka plasuje się na 10 pozycji w tabeli z dorobkiem 22 punktów. W spotkaniach Lecha nie pada wiele bramek, przez co gospodarze sobotniej rywalizacji legitymują się bilansem bramkowym 18:18. Lech na własnym obiekcie stracił tylko 5 goli. Do tej pory tylko czołowe zespoły tabeli strzelały bramki w Czaplinku i wywoziły stamtąd 3 punkty. Był to Hutnik Szczecin, który zwyciężył z Lechem 3:2, oraz Kluczevia Stargard, która wygrała 2:1 – Klub Sportowy Vineta Wolin.

Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej przedstawił obsadę sędziowską na najbliższą kolejkę zmagań na IV-ligowych boiskach.

Sobotnie spotkanie naszego zespołu z Lechem Czaplinek poprowadzi trójka sędziowska: sędzia główny: Marek Kucharski, sędziowie asystenci: Krzysztof Pawlisiak, Wojciech Antoniewicz.

Sędzia Marek Kucharski nie prowadził jeszcze w tym sezonie żadnego spotkania z udziałem Vikingów, natomiast Lech Czaplinek miał okazję już grać w meczu prowadzonym przez sędziego Kucharskiego. Gospodarze przegrali ówczesne starcie z rezerwami Błękitnych Stargard 0:1, a arbiter pokazał w tym meczu 6 żółtych kartek!

źródło: Vineta Wolin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *