Kamieński Portal Informacyjny
W sobotę Vineta Wolin zagra na wyjeździe z MKP Szczecinek

W sobotę Vineta Wolin zagra na wyjeździe z MKP Szczecinek

W najbliższą sobotę 14 listopada w XIX kolejce ligowej o mistrzostwo IV ligi ZZPN pozostająca na fotelu lidera Vineta Wolin podejmie na wyjeździe MKP Szczecinek. W ostatniej kolejce ligowej zespół ze Szczecinka wygrał na wyjeździe z Białymi Sądów i z dorobkiem 26 punktów i zajmuje piąte miejsce w tabeli, mając do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz z Błękitnymi II Stargard. Vikingowie po pokonaniu w środę 6:0 Leśnika Manowo zajmują pierwsze miejsce z dorobkiem 37 punktów i 4 punktami przewagi nad Hutnikiem Szczecin pozostającym na miejscu drugim.

Wygrana MKP Szczecinek na wyjeździe z Białymi Sądów sugeruje, że dla Vikingów to nie będzie kolejny mecz zwany przysłowiową formalnością. W tej rundzie jeszcze nikomu nie udało się wygrać w Sądowie, dla przykładu w X kolejce ligowej Vineta przegrała na wyjeździe z Białymi 3:2. Wygrana Szczecinka świadczy o dobrym przygotowaniu i mocnym zespole. Dobra informacja jest taka, że MKP Szczecinek to typowa ekipa wyjazdowa, u siebie w rundzie jesiennej nie wygrywali zbyt często o czym informuje na swoim profilu społecznościowym Vineta Wolin:

W sobotę czeka nas kolejny bardzo ciężki wyjazd. Tym razem Vikingowie udadzą się do Szczecinka na mecz z MKP. W poprzedniej kolejce MKP jako pierwszy zespół w tym sezonie wywiozło 3 punkty z trudnego terenu w Sądowie. Jest to jedna z tych ekip o których można śmiało powiedzieć, że chcą grać w piłkę. Kadrowo drużyna ze Szczecinka prezentuje się bardzo przyzwoicie. Każdy szanujący się kibic zachodniopomorskiej piłki kojarzy takie nazwiska jak: Okuszko, Szymański, Góra czy Górny. O szczecineckim zespole z pewnością nie można powiedzieć, że jest to drużyna własnego boiska – wręcz przeciwnie! MKP u siebie zdobyło tylko 10 punktów, w 8 meczach domowych tylko 3 razy udało się im zwyciężyć na własnym stadionie – Vineta Wolin.

Początek meczu MKP Szczecinek – Vineta Wolin w sobotę 14 listopada o godzinie 14:00 na Stadionie Miejskim im. Stanisława Czesława Lisa w Szczecinku.

Wyniki rozegranych spotkań ligowych:

 1. Vineta Wolin – Sparta Węgorzyno 2:2 (2:0)
 2. Ina Goleniów – Vineta Wolin 0:3 (0:0)
 3. Vineta Wolin – Olimp Gościno 2:0 (0:0)
 4. Darłovia Darłowo – Vineta Wolin 2:2 (1:0)
 5. Vineta Wolin – Orzeł Biały Wałcz 6:1 (4:0)
 6. Błękitni II Stargard – Vineta Wolin 3:0 (1:0)
 7. Vineta Wolin – Polski Cukier Kluczevia Stargard 2:1 (0:1)
 8. Rasel Dygowo – Vineta Wolin 0:0 (0:0)
 9. Vineta Wolin – Sokół Karlino 6:0 (2:0)
 10. Biali Sądów – Vineta Wolin 3:2
 11. – (pauza)
 12. Vineta Wolin – Gryf Kamień Pomorski 3:1 (0:0)
 13. Iskierka Szczecin – Vineta Wolin 1:1 (1:1)
 14. Vineta Wolin – Mechanik Bobolice 3:0 (0:0)
 15. Wieża Postomino – Vineta Wolin 0:2
 16. Vineta Wolin – Polonia Płoty 4:0 (1:0)
 17. Lech Czaplinek – Vineta Wolin 2:4 (2:1)
 18. Vineta Wolin – Leśnik Manowo 6:0 (2:0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *