Kamieński Portal Informacyjny

W niedzielę w Wolinie startuje Zimowa Liga Biegowa

W najbliższą niedzielę 8 listopada startuje Zimowa Liga Biegowa – Wolin 2020-2021, organizowana przez Uczniowski Klub Sportowy Wyspa oraz Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wolinie.

Już w niedzielę spotykamy się na plaży w Wolinie na pierwszym biegu – marszu w ramach Zimowej Ligi Biegowej – Wolin 2020-2021. Mamy błogosławieństwo z Kancelaria Prezesa Rady Ministrów. Rozpoczynamy od dystansu 3 km. Trasa identyczna jak w zeszłym roku. Rejestracja zawodników od 10:30 do 11:30. Start biegu – marszu nordic walking o godzinie 12:00. Prosimy o przybycie odpowiednio wcześniej (nie na ostatnią chwilę), żeby nie tworzyć niepotrzebnego tłoku w „biurze zawodów”. Mile widziane zabranie ze sobą własnego długopisu (covidowe czasy).

Ze względu na panującą pandemię musimy dostosować się do obowiązujących wytycznych. Prosimy o przybycie w maskach ochronnych i pozostanie w nich do momentu startu oraz powrotne założenie zaraz po zakończeniu zawodów. Prosimy o zachowanie dystansu społecznego i przybycie bez kibiców (sami zawodnicy!!!).

I choć będziemy musieli być w maskach i w odpowiednich odległościach od siebie, a posiłki oraz kawę / herbatę wydawać będą tylko organizatorzy, reszta pozostaje bez zmian. Tak jak w zeszłym roku zapewniamy cudowną atmosferę, dobrą pogodę, smaczne jedzenie, trudną trasę, dużo uśmiechów oraz świetnie spędzony czas w duchu sportowej rywalizacji na świeżym powietrzu!!!

Mamy nadzieję, że mimo wszystko, będziecie się bawić równie dobrze jak w zeszłym roku, a może nawet lepiej! Oczywiście zapraszamy do zapoznania się z wytycznymi organizatorów dotyczącymi wszelkich zasad związanych z funkcjonowaniem Zimowej Ligii Biegowej w covidowych czasach.

Regulamin 2020/2021: TUTAJ

źródło: Zimowa Liga Biegowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *