Kamieński Portal Informacyjny
Vineta Wolin zremisowała na wyjeździe z Iskierką Szczecin

W XIII kolejce ligowej o Mistrzostwo IV ligi ZZPN Vineta Wolin zremisowała 1:1 w meczu wyjazdowym z Iskierkę Szczecin. Jedynego gola dla Vikingów w 17 minucie zdobył Kamil Wiśniewski. Gospodarze odpowiedzieli bramką na remis jeszcze w pierwszej połowie tego spotkania.

W wyjściowej jedenastce Dumy Wolina zagrało sześciu młodzieżowców.

„Szczególnie w drugiej połowie mieliśmy zdecydowaną przewagę, całkowicie kontrowaliśmy boiskowe poczynania. Było sporo okazji ale niestety nie wykorzystaliśmy ich. To jest najbardziej irytujące. Staramy się wykonywać swoją „robotę” jak najlepiej potrafimy. Jednak musimy sobie wbić do głów, że mecz ma dwie połowy. My po raz kolejny w meczach wyjazdowych zaczynamy grać na swoich pełnych obrotach dopiero po przerwie. Jak widać często to nie wystarcza do zdobycia kompletu punktów” – podsumowuje sobotnie spotkanie z Iskierką Szczecin Adrian Nagórski.

Po tym remisie Vineta Wolin utraciła pozycję w-ce lidera IV ligi i obecnie zajmuje 3 miejsce w tabeli mając na koncie 22 punkty.
W XIV kolejce ligowej Vikingowie podejmą u siebie Mechanika Bobolice.