Kamieński Portal Informacyjny
Vineta Wolin zagra z Mechanikiem Bobolice. Mecz bez udziału kibiców!

Vineta Wolin zagra z Mechanikiem Bobolice. Mecz bez udziału kibiców!

W XIV kolejce ligowej o Mistrzostwo IV ligi ZZPN Vineta Wolin podejmie na własnym obiekcie Mechanika Bobolice. Mecz zostanie rozegrany 17 października o godz. 16.00 na stadionie w Wolinie. Z uwagi na wprowadzone od soboty nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 spotkanie ligowe odbędzie się bez udziału kibiców.

Na wczorajszej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki poinformował, że w związku z zagrożeniem epidemicznym mecze piłkarskie w Polsce w tzw. strefie żółtej będą odbywać się od 17 października bez udziału publiczności.W związku z tym najbliższe spotkanie Vikingów przeciwko ekipie Mechanika Bobolice zostanie rozegrane przy zamkniętych – Vineta Wolin.

Vineta Wolin przed tym spotkaniem zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 22 punktów, mając na koncie sześć wygranych, cztery remisy i dwie porażki. Vikingowie mają 7 punktów straty do lidera, którym pozostaje Hutnik Szczecin. W ostatniej kolejce ligowej zespół z Wolina zremisował na wyjeździe 1:1 z Iskierką Szczecin.

Mechanik Bobolice zajmuje 15 miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów, mając na koncie 5 zwycięstw, 1 remis i 7 porażek. W ostatniej kolejce ligowej Mechanik Bobolice przegrał na własnym obiekcie z Białymi Sądów 3:4.

Naszych zawodników czeka wyjazd na bardzo trudny woliński teren. Vineta Wolin to obecnie trzecia drużyna sezonu, przede wszystkim mocna na własnym boisku. Jako gospodarze jeszcze w tej rundzie nie przegrali. Ostatnie 3 mecze Vinety to remis z Iskierką Szczecin (1:1), zwycięstwo z Gryfem Kamień Pomorski (3:1) oraz przegrana z Białymi Sądów (2:3). Nasi rywale to ograna drużyna na czwartoligowych boiskach, na tym poziomie występuje nieprzerwanie od 2008 roku, ponadto w latach 2015-17 rozegrali dwa sezony w III lidze zdobywając w niej mistrzostwo i walcząc o awans do II ligi.Faworytem sobotniego spotkania jest drużyna gospodarzy ale liczymy na naszych zawodników, że pokażą się z dobrej strony i postarają się urwać punkty przeciwnikom – Mechanik Bobolice.

Wyniki rozegranych spotkań ligowych:

 1. Vineta Wolin – Sparta Węgorzyno 2:2 (2:0)
 2. Ina Goleniów – Vineta Wolin 0:3 (0:0)
 3. Vineta Wolin – Olimp Gościno 2:0 (0:0)
 4. Darłovia Darłowo – Vineta Wolin 2:2 (1:0)
 5. Vineta Wolin – Orzeł Biały Wałcz 6:1 (4:0)
 6. Błękitni II Stargard – Vineta Wolin 3:0 (1:0)
 7. Vineta Wolin – Polski Cukier Kluczevia Stargard 2:1 (0:1)
 8. Rasel Dygowo – Vineta Wolin 0:0 (0:0)
 9. Vineta Wolin – Sokół Karlino 6:0 (2:0)
 10. Biali Sądów – Vineta Wolin 3:2
 11. pauza
 12. Vineta Wolin – Gryf Kamień Pomorski 3:1 (0:0)
 13. Iskierka Szczecin – Vineta Wolin 1:1 (1:1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *