Kamieński Portal Informacyjny
Vineta Wolin podejmie u siebie Polski Cukier Kluczevię Stargard!

Vineta Wolin podejmie u siebie Polski Cukier Kluczevię Stargard!

W siódmej kolejce ligowej 4 ligi Vineta Wolin zagra z drużyną Polski Cukier Kluczevia Stargard. Mecz zostanie rozegrany 29 sierpnia o godz. 17.00 na stadionie w Wolinie.

Kluczevia Stargard zajmuje 15 miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce zespół ten wygrał u siebie 2:0 z Białymi Sądów. Drużyna ze Stargardu w pięciu kolejkach ligowych zgromadziła 7 punktów, zaliczając dwie wygrane, dwie porażki i jeden remis. Ponadto Biali Sądów pauzowali w 3 kolejce ligowej z uwagi na 21 drużyn w 4 lidze.

Vineta Wolin aktualnie zajmuje 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów. W ostatniej kolejce ligowej Vikingowie przegrali wyjazdowy mecz w Stargardzie, ulegając Błękitnym 3:0. Błękitni wzmocnili się na to spotkanie zawodnikami z II ligi. Zespół z Wolina potraktował nierówny mecz i porażkę jako dobrą lekcję od bardziej doświadczonego rywala i nie zamierza odpuszczać w kolejnych spotkaniach ligowych. We wtorek klub poinformował o powrocie do Vinety napastnika Kryspina Leśniaka, który wystąpi już w najbliższym meczu z Kluczevią Stargard.

Podopieczni trenera Narkuna weszli w obecny sezon z lekkim falstartem ale ich ostatnie spotkania pokazują, iż pomału wszystko wraca do normy i w długofalowej perspektywie ponownie będą się liczyć w walce o górne rejony IV-ligowej tabeli. Siłę ekipy z Kluczewa tworzą tacy zawodnicy jak: doświadczony bramkarz Marek Ufnal, bracia Magnuscy czy kapitan zespołu Kamil Bartoszyński. W naszym obozie panuję duża mobilizacja. Po zawodnikach widać, iż w najbliższy weekend zrobią wszystko aby po zeszłotygodniowej porażce z pierwszą ekipą Błękitnych powalczyć o trzy punkty i wrócić na zwycięską ścieżkę. Historia spotkań pomiędzy obiema ekipami każe nam twierdzić , iż w sobotę czekają nas duże, piłkarskie grzmoty – poinformowano na profilu społecznościowym Vinety Wolin.

Foto: Seweryn Malikowski – Facebook / Vineta Wolin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *