Kamieński Portal Informacyjny
Vikingowie z kolejnym wzmocnieniem! Mateusz Kosacki powraca do Vinety Wolin!

Vikingowie z kolejnym wzmocnieniem! Mateusz Kosacki powraca do Vinety Wolin!

Mamy świetną informację dla naszych Kibiców. Szeregi naszej drużyny wzmacnia Mateusz Kosacki. Mierzący 187 cm obrońca przez ostatnie trzy sezony reprezentował barwy III-ligowego Świtu Skolwin, z którym rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron i jako wolny zawodnik dołącza do naszego zespołu.

Powrót Mateusza do naszego klubu to kapitalna sprawa. Pomimo wciąż młodego wieku, wzmacnia nas obrońca o świetnych warunkach fizycznych, ograny na trzecioligowym poziomie oraz idealnie wpisujący się swoim stylem gry do naszej filozofii futbolu. Dodatkowo to świetny chłopak. Jestem przekonany , że będzie miał mocny wpływ na naszą młodą „szatnie” i pomoże nam w realizacji założonych na ten sezon celów”- jakość transferu podkreśla prezes naszego klubu Przemysław Tomków.

Przypomnijmy, iż Mateusz reprezentował barwy naszego klubu w III-lidze w sezonie 2016/2017.

” Pomyślałem, że to będzie dobry moment aby wrócić na Wyspę po kilku latach. Pojawiła się propozycja ze strony prezesa Vinety i postanowiłem z niej skorzystać. Były zapytania z innych klubów ale byłem zdecydowany ponownie założyć trykot Vikingów. Dużo dobrego się dzieję przy klubie co jest widoczne na zewnątrz. Jestem po pierwszym treningu z zespołem. Mamy naprawdę bardzo fajną, młodą drużynę i wierzę, że wspólnymi siłami możemy zrobić w tym sezonie naprawdę dobry wynik”- takimi słowami z naszymi Kibicami wita się Mateusz Kosacki.

Mateusz będzie do dyspozycji sztabu szkoleniowego już na najbliższe spotkanie z drużyną Iskierki Szczecin. To będzie duże wzmocnienie!

źródło: Vineta Wolin
foto: Seweryn Malikowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *