Kamieński Portal Informacyjny
Umowa na rozbudowę przedszkola podpisana! 4 mln zł dofinansowania!

Umowa na rozbudowę przedszkola podpisana! 4 mln zł dofinansowania!

Gmina Wolin pozyskała blisko 4 miliony dofinansowania na rozbudowę i przebudowę przedszkola! Umowa z wykonawcą już podpisana! Wygrał Zakład Usług Remontowo Budowlanych Stanisław Jankowski z Kamienia Pomorskiego.

Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Stanisław Jankowski z Kamienia Pomorskiego wygrał przetarg na przebudowę i rozbudowę budynku Przedszkola Miejskiego w Wolinie wraz z zagospodarowaniem terenu oraz adaptacją części przedszkola na Żłobek.
28 lipca nastąpiło oficjalne podpisanie umowy na wykonanie inwestycji. Gmina Wolin na oba projekty pozyskała blisko 4 miliony dofinansowania.
Dzięki temu budynek zostanie przebudowany i rozbudowany o trzy oddziały przedszkolne. Sale dydaktyczne zostaną doposażone, a teren wokół budynku zagospodarowany. Powstanie mała architektura, boisko, plac edukacyjny, piaskownice, tunel i góra wspinaczkowa. W ramach drugiego projektu powstaną dwie sale żłobkowe. Przebudowane zostaną tarasy. Nie zabraknie odpowiedniego doposażenia sal i nowej przestrzeni na wózki dziecięce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *