Kamieński Portal Informacyjny
Turniej Ligi Żaka. Zagrali młodzi piłkarze rocznik 2012 i 2013

Turniej Ligi Żaka. Zagrali młodzi piłkarze rocznik 2012 i 2013

03 października o godzinie 11:00 rozpoczął się turniej Ligi Żaka ZZPN, w którym zagrali młodzi piłkarze urodzeni w 2012 i 2013 roku.
W Kamieniu Pomorskim oprócz gospodarzy z Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski – rocznik 2013 – gościliśmy młodych piłkarzy AP Baltica Świnoujście (dwie drużyny), Falę Międzyzdroje. Dzięki temu w szeregach wszystkich drużyn mieliśmy przedstawicieli powiatu kamieńskiego i świnoujskiego.

Jak to bywa w takich turniejach było pełno ładnych, składnych akcji, wiele dokładnych podań, zwycięskich dryblingów i co cieszy najbardziej mnóstwo okazałych goli. W trakcie sportowej rywalizacji zawodnicy otrzymali paczkę zawierającą wodę, jabłko, banana i ciastko z nadzieniem mlecznym. Po zakończeniu na uczestników czekała nagroda w postaci medali oraz smacznej pizzy.

Wszystko to ponieważ był to też drugi turniej organizowany w ramach Projektu Program Społecznik – Aktywne Maluchy na wiosnę” – cz.4. Jest to inicjatywa obywatelska współfinansowana ze środków samorządu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach zadania publicznego „Społecznik na lata 2019-2021 – Program Marszałkowski”. Zadanie to ze względu na zagrożenie epidemiologiczne zostało przełożone z wiosny i podzielone na szereg mniejszych turniejów/inicjatyw.

źródło: Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *